• USD 2,8303
  • EURO 3,1042
  • ALTIN 101,8270
  • PETR 50,2300
  • BONO 9,8800

Zuhal Topal'ın Münir Özkul Öldü Haberine Sert Tepki

Münir Özkul'un kız çıkan haberlere sosyal medya üzerinden büyük tepki verdi. Zuhal Topal'ın Münir Özkul Öldü Haberine Sert Tepki
15 Aralık 2015 Salı 16:22

Zuhal Topal'ın Münir Özkul Öldü Haberine Sert Tepki

Sağlık mücadelesinde devam eden Münir Özkul ile alakalı olarak Zuhal Topal canlı yayın sırasında Özkul'u kaybettik şeklinde açıklama yapınca Munir Özkul'un kızı tarafından büyük tepki verildi. Güner Özkul sosyal medya sitesi Twitter üzerinden babasının ölmediğini ve çıkan haberlerin yalan olduğunu duyurdu.

Münir Özkul'un kızı Güner Özkul, canlı yayında usta oyuncunun öldüğünü duyuran Zuhal Topal'a tepki gösterdi.

Zuhal Topal, 'Programın başında söylemeyi unuttum. Özür diliyorum. Biliyorsunuz Sevgili Münir Özkul'u da kaybettik. Hakkın rahmetine kavuştu. Allah rahmet eylesin. Gani gani rahmet eylesin. Nurlar içerisinde yatsın inşallah. Gerçekten unutulmaz, hafızalarımızda o muhteşem oyunculuğu ile, sevgi dolu gözleri ile, o güzel filmleri ile hatırlanacak.' dedi.

Zuhal Topal'ın açıklamalarının ardından Güner Özkul, Twitter sayfasına 'Babam ölmedi, 3 gündür bunu anlamadıysan yuh olsun Zuhal Topal. İlle kendimi programlara atıp haberleri yalanlamam mı gerekiyor! Ölmedi işte ölmediiii...' notunu düştü.


YORUMLAR

300 karakter kaldı