• USD 2,8303
  • EURO 3,1042
  • ALTIN 101,8270
  • PETR 50,2300
  • BONO 9,8800

Yılmaz Vural Trabzon'u İstiyor

Ünlü teknik adam bordo mavili takımın eski çalıştırıcısını değerlendirdi. Önce Şota'yı değerlendiren Vural daha sonra Trabzon'u çalıştırmak istediğini dile getirdi.
12 Kasım 2015 Perşembe 12:49

Yılmaz Vural Trabzon'u İstiyor

Trabzonspor'da Şota ayrılığı sonrasında teknik direktör arayışları devam etmektedir. Ülkemizde teknik adam denince akla gelen ilk isim tabi ki Yılmaz Vural'dır. Ünlü teknik adam Trabzonspor konusunda da bazı açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor'un Şota ile yollarını ayırmasını değerlendiren Teknik Direktör Yılmaz Vural, 'Trabzonspor'un başındayken Şota'yı çalıştırdım. Çok iyi bir futbolcuydu ama her iyi futbolcu iyi teknik direktör olamaz' dedi.

Vural, Trabzonspor'da çok başarılı ve mutlu günlerinin geçtiğini ifade ederek bu camiada tekrar çalışmak istediği mesajını verdi.

Yılmaz Vural 'İnsan Trabzonspor'da çalışmak istemez mi? Ben Trabzon'dan ayrılırken taraftarlar havalanında gitme dediler. İyi bir kadrosu var. Şampiyonluk zor ama önünde dördüncülük ve kupa şampiyonluğu hedefi var. Şota çok iyi futbolcu ama teknik adamlık başka' ifadelerini kullandı.


YORUMLAR

300 karakter kaldı

İlgili Konular