• USD 2,8303
  • EURO 3,1042
  • ALTIN 101,8270
  • PETR 50,2300
  • BONO 9,8800

Slaven Bilic Türkiye Taraftarını Unutmadığı Söyledi

Türkiye de Beşiktaş takımını yönetmesi ile gönüllere taht kuran Bilic gidişi ile sadece Beşiktaş taraftarını değil tüm futbol severlerini üzmüştü.
21 Kasım 2015 Cumartesi 11:20

Slaven Bilic Türkiye Taraftarını Unutmadığı Söyledi

Şuan İngiltere de bir takımı yöneten Bilic medyada yaptığı açıklamalarda Türkiye'de aldığı keyfi şuan için alamadığı ve o tadı bir daha başka yerde de alamayacağını söyledi.

West Ham Menajeri Slaven Bilic, Sport'a verdiği röportajda Beşiktaş'ı ve Türkiye'de geçirdiği günleri unutmadığını söyledi.

Bilic, yaptığı açıklamada 'İngiltere'de Türkiye'den daha çok keyif alıyorum demem imkansız. Türkiye'deki iki yılımdan büyük bir keyif aldım. Oradaki her şeyi çok sevdim. Futbolu, insanları, yaşa tarzını. Her şeyi...' dedi.

Bilic, Beşiktaş'ta geçirdiği iki sezonda takımını ligde üçüncü yapmış ve geçtiğimiz Haziran ayında İstanbul'dan ayrılmıştı. Beşiktaş taraftarı, Hırvat teknik adamı havalimanında uğurlamıştı.

Taraftarlarla çok iyi bir iletişiminin olduğunu da sözlerine ekleyen Bilic, 'Beşiktaş çok büyük bir takım. Sadece bir futbol kulübü de değil. Beşiktaşlı olmak daha çok bir yaşam tarzı. Stadımız olmamasına rağmen bunu hissediyordum. Ama ben Beşiktaş'ta asıl görevimi yerine getiremedim. Şampiyon olamadık. Tamam stadımız yoktu. Ancak bu şampiyon olamamamız için tek sebep değildi.' ifadelerini kullandı.


YORUMLAR

300 karakter kaldı