• USD 2,8303
  • EURO 3,1042
  • ALTIN 101,8270
  • PETR 50,2300
  • BONO 9,8800

Siverek saldırısında hedef aslında kaymakamdı 1 Şehit

Şanlıurfa saldırısında 1 polis memuru şehit oldu. Saldırıda yaralanan polis memuru ne yazık ki hastane de hayatta kalma çabaları verilirken hayatını kaybederek şehit olmuş bulunmaktadır.
23 Kasım 2015 Pazartesi 21:50

Siverek saldırısında hedef aslında kaymakamdı 1 Şehit

Şanlıurfa da gerçekleştirilen saldırı sonucunda 1 şehidimiz olması tüm herkesi yasa boğarken olay ile alakalı detay sonucunda aslın hedefin kaymakam olduğu anlaşılmış bulunmaktadır.

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde 1 polisin şehit olduğu saldırıda hedefin ilçe kaymakamı olduğu ileri sürüldü.

Siverek-Şanlıurfa yolu üzerinde bulunan Sanayi Sitesi arkasında 63 A 84407 resmi plakalı polis otosu, uzun namlulu silahlarla çapraz ateşe alınmış, çıkan çatışmada 2 polis yaralanmıştı. Düzenlenen saldırıda hedefin, bölgede inceleme yapan İlçe Kaymakamı Vural karagül olduğu ileri sürüldü.

Saldırıya uğrayan polis otosunun ise bölgedeki kaymakamın geçişini sağlamak amacıyla yol güvenliği sağlayan trafik ekibi bulunduğu belirtildi.

Saldırıda ağır yaralı olarak Siverek Devlet Hastanesi'ne kaldırılan polis memuru Serdal Toprak'ın tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı öğrenildi. Diğer polis memuru Sinan Şengül'ün ise hayati tehlikesinin sürdüğü belirtildi.


YORUMLAR

300 karakter kaldı