• USD 2,8303
  • EURO 3,1042
  • ALTIN 101,8270
  • PETR 50,2300
  • BONO 9,8800

Saruhan Hünel Sevgilisine Şiddet Uyguladığı İçin Diziden Atılabilir.

Sevgilisinin Pascal Nouma ile fotoğraf çekilmesine kızan oyuncunun sevgilisine şiddet uyguladığı iddia edilmişti.
10 Kasım 2015 Salı 16:00

Saruhan Hünel Sevgilisine Şiddet Uyguladığı İçin Diziden Atılabilir.

Oyuncular özel hayatlarına da dikkat etmelidirler. Devamlı sevenleri tarafından takip edilen ünlü isimlerin hareketlerine daha fazla dikkat etmesi gerekmektedir. Karagül adlı dizide rol alan Saruhan Hünel sevgilisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle birçok kişiden tepki almış, bu nedenle de yapımcı Şükrü Avşar'ın diziden atma düşüncesine sahip olmasına neden olmuştur.

Karagül'ün Kenan'ı Saruhan Hünel, gazeteci sevgilisi Eda Sönmez'e Pascal Nouma ile fotoğraf çekildiği ve sosyal medyadan paylaştığı için şiddet uygulamıştı. Karagül dizisinin yapımcısı Şükrü Avşar bu nedenle Saruhan Hünel'i diziden çıkarmayı düşünüyor.

Karagül'ün Kenan'ı Saruhan Hünel, sevgilisi gazeteci Edda Sönmez'i Pascal Nouma ile fotoğraf çekildiği gerekçesiyle darp etmiş, Olaya ilişkin savcıya ifade veren Edda Sönmez, ünlü oyuncudan korunmak için uzaklaştırma kararı verilmesini talep etmişti.

Kartal'daki Anadolu Adalet Sarayı'nda gelerek 6 aylık ilişkileri içerisinde 5 kez şiddete uğradığını belirten Edda Sönmez, ilişkilerini noktaladığı Saruhan Hünel hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.

Futbolcu Pascal Nouma ile yaptığı röportajın fotoğraflarını sosyal medyada paylaşması üzerine, Saruhan Hünel'in önce telefonla kendisine hakaretler edip ardından da Üsküdar'daki evinde kendisini darp ettiğini iddia eden Edda Sönmez, 'Kapıyı açar açmaz tekme ile vurmaya başladı. Yere düştüm, yüzümü kapattım. Bu şekilde vurmaya devam etti. Ağlayarak beni bırakması için yalvardım. Beni darp ettikten sonra belinin ağrıdığını söyledi' şeklinde ifade vermişti.

15-11/10/saruhan-hurel-dayak1.jpg

Sevgilisi Eda Sönmez'i dövdüğü için hakkında soruşturma başlatılan 'Karagül'ün 'Kenan'ı Hünel'in diziden kovulması için sosyal medyada kampanya başlatıldı.


YORUMLAR

300 karakter kaldı