• USD 2,8303
  • EURO 3,1042
  • ALTIN 101,8270
  • PETR 50,2300
  • BONO 9,8800

Samsung S7'nin Yazılımına Başlandı

Her geçen gün hızlanan telefon teknolojisi ürünlerin daha kısa sürede çıkmasına yardımcı olmaktadır.
11 Kasım 2015 Çarşamba 13:31

Samsung S7'nin Yazılımına Başlandı

Akıllı telefon pazarında söz sahibi markalardan Samsung yeni cihazı için hazırlıklarını hızlandırdı. Yeni gelecek ürün Samsung S7'nin tasarımının duyurulması beklenirken, cihazın önce yazılımına başlanıldığı haberi açıklandı. Ayrıca ortaya atılan iddialara göre cihazın beklenenden daha önce piyasaya tanıtılabileceği de beklenen bir durumdur.

Samsung'un bir sonraki amiral gemisinin Galaxy S7 olacağı, her ne kadar Güney Koreli şirket henüz doğrulamasa da, artık bilinen bir gerçek. Uzunca bir süredir hakkında, teknik özellikleri dahil pek çok bilgi sızan S7 için şimdi bir haber daha geldi. Görünüşe göre Galaxy S7, önümüzdeki yıl beklediğimizden daha erken tüketicilerle buluşacak.

Samsung'a yakın kaynaklar tarafından alınan habere göre şirket, Galaxy S7 için yazılım geliştirmeye başlamış durumda. Geçtiğimiz yıl Galaxy S6 için yazılım geliştirme sürecinden bir ay daha erken başlayan Galaxy S7 yazılım çalışması, şubat ayında yeni amiralle tanışabileceğimizi gösteriyor.

Buna göre Samsung'un Şubat 2016'da Barselona'da düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi kapsamında, Galaxy S7'yi tanıtabileceğini düşünebiliriz. Diğer yandan tıpkı Galaxy S6'da da olduğu gibi, Galaxy S7'nin de iki farklı modelle gelmesi ve bunlardan birinin kavisli kenarlı Galaxy S7 edge olması bekleniyor.


YORUMLAR

300 karakter kaldı