• USD 2,8303
  • EURO 3,1042
  • ALTIN 101,8270
  • PETR 50,2300
  • BONO 9,8800

Şahan Gökbakar Recep İvedik'ten Hala Alacağını Alamamış

Öne sürülen iddialara göre ünlü oyuncunun daha 25 milyon lira alacağı bulunmaktadır.
10 Kasım 2015 Salı 16:16

Şahan Gökbakar Recep İvedik'ten Hala Alacağını Alamamış

Son yılların en çok izlenen seri filmi recep İvedik konusunda meydana gelen para sorunu hala çözülmüş değildir. Dizinin yaratıcısı ve oyuncusu Şahan Gökbakar hala alması gereken parayı alamadığını iddia etmektedir. Bu konu çoktan yargı ortamına taşındı. Şimdi de sonucun açıklanması bekleniyor.

Son zamanların en konuşulan çok önemli isimlerinden birisi olan ünlü komedyn olan Şahan Gökbakar ile ilgili flaş gelişmelerin yaşanıldığı ortaya çıktı. Şahan Gökbakar Recep İvedik 4 filminden payına düşen 25 milyon lirayı alamadığı sebebi ile ağıtım şirketi Tiglon ve iki factoring şirketi yöneticileri hakkında şikayet olmuştu bç ok önemli gelişme adeta sosyal medyayı çalkalamıştı işte o çok önemli gelişmelerin ayrıntıları haberin detayında.

Yöneticileri hakkında şikâyetçi olmuş, yapımcı Murat Akdilek hakkında 'Nitelikli dolandırıcılık' ve 'Güveni kötüye kullanmak' suçlarından dava açılmıştı.

Dosyanın bilirkişi incelemesine gönderilmesini talep eden Gökbakar, uzmanlık gerektiren faktöring hesaplarının ve Akdilek'in sağladığı menfaatin belirlenmesini istedi. Tanıklarının dinlenmesi için de mahkemeye talepte bulunan Gökbakar'ın talepleri mahkeme tarafından birer birer reddedildi.


YORUMLAR

300 karakter kaldı