• USD 2,8303
  • EURO 3,1042
  • ALTIN 101,8270
  • PETR 50,2300
  • BONO 9,8800

Onur Şan'ın Evliliği 6 Ay Aradan Sonra Ortaya Çıktı

Seda Sayan birlikteliği ile tanıdığımız isim Onur Şan altı ay önce evlendiği öğrenildi.
19 Kasım 2015 Perşembe 19:50

Onur Şan'ın Evliliği 6 Ay Aradan Sonra Ortaya Çıktı

Ünlü isimlerin düğünleri dillere destan denecek şekilde ya da en azından basına haber verilerek yapılmaktaydı. Ancak bir dönem Seda Sayan ile olan birlikteliği ile tanıdığımız ve Akasya Durağı dizisi ile uzun süre ekranlarda kalan isim Onur Şan geçtiğimiz günlerde ilahiyat mezunu bir isim ile dünya evine girdi.

Uzun süredir sesi soluğu çıkmayan Onur Şan'ın altı ay önce sessiz sedasız evlendiği ortaya çıktı.Beş vakit namaza başlayıp, maneviyata yöneldikten sonra ilahiyat bölümü mezunu Büşra Aköz'le hayatını birleştiren türkücü, bar ve gece kulübünde sahne almayı bıraktığını açıkladı.Makaron'un haberine göre; 'Göresim Var' adlı türküyü geçtiğimiz günlerde yayınlayan Şan, yaklaşık dört yıl önce bir geçiş dönemi yaşadığını, 'Verdiğim arada kendimle savaştım. Uzun süredir içkili yerlerde sahne almıyorum. Böyle huzurluyum' sözleriyle anlattı.

Onur Şan 24 Temmuz 1981, Sivas Türk şarkıcı ve oyuncu.24 Temmuz 1981 yılında Sivas'ta doğdu. İlk, orta ve liseyi ATA Kolejinde tamamladı.İstanbul Teknik üniversitesi Konservatuar Şan bölümünü tamamladı. Müzik yaşantısına, 8 yaşında bağlama çalmayı öğrenerek başlayan Onur Şan, Milliyet Gazetesinin düzenlemiş olduğu, Liseler Arası THM Ses yarışmasında, gösterdiği üstün performansıyla birinci oldu. TRT'nin düzenlediği yarışmada İstanbul bölge birincisi, ardından Türkiye ikincisi seçildi . TRT'nin düzenlemiş olduğu sınavı kazanarak, 'Türk Halk Müziği Sanatçısı' olmaya hak kazandı. 2000-2002 yılları arasında TRT İstanbul Radyosunda akitli THM ses sanatçısı olarak görev aldı. Bunun yanı sıra 1998 Yılında İtalya ve Fransa da düzenlenen folklor festivaline katılan genç sanatçı Türk Halk Müziği kültürünü ve sanatını yurt dışında da başarı ile temsil etti .


YORUMLAR

300 karakter kaldı