• USD 2,8303
  • EURO 3,1042
  • ALTIN 101,8270
  • PETR 50,2300
  • BONO 9,8800

Oğuzhan Koç ve Beyaz Kuma Yapıyor

Beyaz shov son derece eğlenceli videolarına bu sene de devam ediyor. Bu sene de Oğuzhan Koç ile Beyazit Öztürk kuma yapıyor isimli şarkı yaparak izleyenlere sundu.
07 Kasım 2015 Cumartesi 15:56

Oğuzhan Koç ve Beyaz Kuma Yapıyor

Beyaz Shov konukları kadar program öncesinde çekilen videolarla ön plana çıkmaktadır. Geçen sene Candan Erçetin ile olan video paslaşmasından sonra bu sene de kaldığı yerden devam ediyor.

Ekranların sevilen talk show programı Beyaz Show'da muhteşem bir klip yayınlandı. Beyazıt Öztürk ile Oğuzhan Koç'un kuma yapıyor isimli şarkısı kısa sürede beğenisini arttırdı. Beyaz Show'un konuğu olan ünlü şarkıcı Gülben Ergen'e Beyaz'ın hazırladığı skeçte yer alanKuma Yapıyor isimli şarkı Beyaz Show'a damga vurdu. Kalbimi Koydum adlı son albümüyle Beyaz Show'a konuk olan Gülben Ergen'in Beyaz ve Oğuzhan Koç'tan muhteşem düet sürprizi. Beyazıt Öztürk ve Oğuzhan Koç'un seslendirdiği Kuma Yapıyor isimli klip sosyal medyada da ses getirdi. Beyaz Show'un konuğu olan ünlü şarkıcı Gülben Ergen'e Beyaz'ın hazırladığı skeçte yer alanKuma Yapıyor isimli şarkı Beyaz Show'a damga vurdu. Oğuzhan Koç'dan, peşini bir türlü bırakmayan, sürekli düet isteyen ve onu hapseden Gülben Ergen'e klip izlenme rekoru kırıyor.


YORUMLAR

300 karakter kaldı