• USD 2,8303
  • EURO 3,1042
  • ALTIN 101,8270
  • PETR 50,2300
  • BONO 9,8800

Niran Ünsal'ın TRT'ye Sitemkar Açıklamaları

Uyan Türkiyem programında konuk olarak yer alan Niran Ünsal bazı açıklamalarda bulunması herkesi şaşırttı.
15 Aralık 2015 Salı 16:27

Niran Ünsal'ın TRT'ye Sitemkar Açıklamaları

9 aydır bekletilen iki proje nedeni ile maddi sorunlar dahi yaşadığı ve bu neden ile ne kendisinin ne annesinin TRT'ye haklarını helal etmediği açıklamasını yaptı. İşte konu ile alakalı çıkan son detaylar şu şekilde olmaktadır.

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Uyan Türkiyem programına konuk olan ünlü sanatçı Niran Ünsal, kapandıktan sonra neler yaşadığını anlattı.

İnancına göre yaşıyor olmasının işine çok ciddi zararlar verdiğini söyleyen Ünsal, maddi durumuyla ilgili sorulan soruya cevap verdi.

'Şükürler olsun hiç bir zaman kötü olmadı ama eskiye göre kötü' yanıtını veren Niran Ünsal, 'Yani ben Allah'ın emrini yerine getirdiğim için, Türkiye'de şöyle bir algı var; 'sen örtündün bir kenara çekil artık, bu işi yapma.' Bu işi yapma diyorsunuz ya da benim etrafımdaki herkes bu konu ile ilgili bana köstek oluyor.

Yani afedersiniz biz yıllarca bu ülkede bir sürü iç çamaşırlı kadın izledik, adam izledik yarı çıplak. Ben inancımı yaşayarak ve kendi dinimin emrettiği şeyi yerine getirerek, Allah'ın emrini yerine getirerek işimi yapmaya çalışıyorum ve kendi çevremden, uzak, yakın, bildik bilmedik bir sürü çevrelerden veto yiyorum. Böyle saçma şey olurmu, nasıl bir adalet?' ifadelerini kullandı.

Bizim insanlarla ortak noktamız müzik diyen Ünsal, 'Ben oramı buramı teşhir ederek işimi yapmıyorum. Yıllar önce de yapmıyordum şimdi de yapmıyorum. Ben inancımı yaşayarak işimi yapmaya devam etmek istiyorum. Bu konu ile ilgili de hemen hemen hiç kimseden hiç bir şekilde destek görmüyorum' dedi.

TRT'ye de hakkımı helal etmiyorum. Annem de etmemişti. Benim 9 aydır iki projem bekletiliyor,saçma sapan sebeplerden dolayı. Hatta oradaki bir takım makam sahibi kişiler de ''Niran Ünsal neden orada sahneye çıkıyor'' diyormuş. Sizin bana bunu söylemeye ne hakkınız var? 25 insanın sorumluluğu var üzerimde. Siz böyle birşeyi söylemeye kendiniz nasıl hak biliyorsunuz? Siz kimsiniz Allah aşkına'


YORUMLAR

300 karakter kaldı