• USD 2,8303
  • EURO 3,1042
  • ALTIN 101,8270
  • PETR 50,2300
  • BONO 9,8800

Mustafa Denizli Trabzonspor İddialarına Cevap Verdi

Tecrübeli teknik adamın Trabzon cephesinden kimsenin kendisiyle bu konuda görüşmediğini ifade etti.
12 Kasım 2015 Perşembe 12:28

Mustafa Denizli Trabzonspor İddialarına Cevap Verdi

Son ayların olay takımı Trabzonspor bu sefer de teknik adam transferi ile gündemdedir. Ortaya atılan iddialara göre Trabzonspor yönetim kurulu başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, takımın başına tecrübeli teknik direktör Mustafa Denizli'yi getirmek istiyor. Ancak Denizli bu konuda henüz kimsenin kendisi ile bir iletişime geçilmediğini açıkladı.

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun transfer teklifinde bulunduğu öne sürülen teknik direktör Mustafa Denizli, büyük yankı yaratan bu iddia sonrası ilk kez hurriyet.com.tr'ye konuştu.

Trabzonspor'da, teknik direktör Şota Arveladze'nin görevden alınmasının ardından, gözler Mustafa Denizli'ye çevrildi. Bunun sebebi ise, bazı medya organlarında bordo mavili kulübün başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun, tecrübeli teknik adama transfer teklifinde bulunduğu yönündeki iddialardı.

Büyük yankı yaratan bu iddiayı Mustafa Denizli'nin bizzat kendisine sorduk. Denizli, konu ile ilgili spekülasyonlara şu cevabı verdi:

'Bu konuyla ilgili herhangi bir kimseyle görüşmem olmamıştır.'

Denizli'nin açıklamaları aynen bu şekilde. Ama ilerleyen günlerde neler olur, Trabzonspor Yönetim Kurulu'ndan bir teklif gelir mi, onu zaman gösterecek...


YORUMLAR

300 karakter kaldı

İlgili Konular