• USD 2,8303
  • EURO 3,1042
  • ALTIN 101,8270
  • PETR 50,2300
  • BONO 9,8800

Micheal Jackson'un oğlu Prince'nin Biyolojik Babası Marlon Brando Mu?

Bu ilginç iddianın sahibi gerekçesi ile birlikte önemli açıklamalarda bulundu. Bu açıklama vaftiz baba Mark Lester'den geldi.
10 Kasım 2015 Salı 16:04

Micheal Jackson'un oğlu Prince'nin Biyolojik Babası Marlon Brando Mu?

Ölümünün üzerinden yıllar geçmesine rağmen adından her zaman bahsettiren dünyaca ünlü yıldız Micheal Jackson bu sefer de çocuğu ile ilgili bir haberle gündemde. Ortaya atılan bir iddiaya göre yıldız popçunun oğlunun biyolojik babası Marlon Brando olabilir.

Şarkıcının yakın dostlarından olan ve çocuklarının vaftiz babalığını yapan 57 yaşındaki aktör Mark Lester, Michael Jackson'ın aralarında Marlon Brando'nun da bulunduğu bir grup ünlü şahsiyetten sperm bağışında bulunmalarını istediğini açıkladı.

1968 yılında Oscar ödüllü 'Oliver' filminin çocuk yıldızı olarak ünlenen Lester, Godfather (Baba) filminin unutulmaz oyuncusu Marlon Brando'nun Jackson'ın büyük oğlu Prince'in biyolojik babası olabileceğini iddia etti.

Lester; 'Michael bütün yakın arkadaşlarından Uri'den Corey'e Marlon'dan Macaulay'a kadar sperm bağışlamalarını rica etti. Evde Tek Başına serisiyle ünlenen Macaulay Culkin'in o sıralarda daha genç olmasına rağmen, onu da muhtemel bağışçılardan gördü. Marlon o sıralar 60'lı yaşlarının ortalarındaydı, ama o da muhtemelen sperm bağışlayabilirdi' diye açıkladı.


YORUMLAR

300 karakter kaldı