• USD 2,8303
  • EURO 3,1042
  • ALTIN 101,8270
  • PETR 50,2300
  • BONO 9,8800

İntihar Etmek İsteyen Bir Kişi Son Anda Kurtarıldı

Polis, kendini ağaca iple asmak isteyen bir kişiyi son anda bıçağı sayesinde kurtardı.
21 Kasım 2015 Cumartesi 11:28

İntihar Etmek İsteyen Bir Kişi Son Anda Kurtarıldı

Bursa da yaşanan intihar olayı bir polis bıçağı ile hızlı kararı sonucunda kötü sonuçlanmadan halledilmiş bulunmaktadır. 37 yaşında olduğu öğrenilen bir kişi parkta yer alan ağaca kendini bağlayarak intihar etme girişiminde bulundu. Ancak devriye gezen polis hızlı kararı sonucunda bıçağı ile ipi kesmesi sonucu O.S'nin hayatı kurtulmuş bulunmaktadır.

BURSA'da 37 yaşındaki O.S. girdiği ruhi bunalım sonucu bir dinlenme parkında bulunan ağaca bağladığı iple intihar girişiminde bulundu. Devriye gezen polis ekibi tarafından fark edilen O.S., bir polis memuru cebinden çıkardığı bıçakla ipi kesmesi sonucu kurtarıldı.

Olay Merkez Yıldırım ilçesi Mimar Sinan Mahallesi Kanalboyu Caddesi'ndeki dinlenme parkında meydana geldi. Kendisine ait kapalı kasa kamyoneti park eden O.S. yanında getirdiği çamaşır ipini ağaca bağladıktan sonra diğer ucunu boğazına geçirerek intihar etmek istedi. Devriye gezen polis ekipleri park lambaları yanan aracı kontrol etmek için gittiklerinde ağaçta asılı sallanan bir kişiyi gördü. Ekipte görevli olan bir polis memuru cebinden çıkardığı bıçak ile ipi kesip O.S.'yi yere indirdi. Polis ekipleri daha sonra durumu 112 Acil Servis ekiplerine bildirdi.

Ambulans gelinceye kadar soluk almada zorlanan O.S.'ye suni teneffüs yaparak yaşama döndüren polisler daha sonra ambulansa eskortluk yaparak Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürdü. Doktorların yaptığı müdahalenin ardından hayati tehlikesi bulunan O.S. yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınırken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.


YORUMLAR

300 karakter kaldı