• USD 2,8303
  • EURO 3,1042
  • ALTIN 101,8270
  • PETR 50,2300
  • BONO 9,8800

İbrahim Tatlıses Miami'de ki Evinde Mangal Yaktı

Miami de yaşayan Tatlıses, Urfa özlüğünü unutmadan bahçede mangalını yaktı. Kendisine yapılan saldırı sonrasında tedavi için yurt dışına giden imparator isim Tatlıses şuanda da Miami de yaşamaktadır.
19 Kasım 2015 Perşembe 19:54

İbrahim Tatlıses Miami'de ki Evinde Mangal Yaktı

Ancak paylaştığı resimler ile Miami değil de Urfa sanmak mümkün olmaktadır. Miami de yaşadığı evde mangal yakara kendi yemeğini kendi pişirdi ve daha sonrasında bu anın bir resmini İnstagram da paylaştı.

İmparator İbrahim Tatlıses, tatil için Miami'ye gitti. Miami'de ev kiralayan İbrahim Tatlıses, mangaldan vazgeçmedi. Mangal başındaki fotoğrafını Instagram'dan takipçileriyle paylaşan Tatlıses, altına 'Sanırsın Miami değil Urfa' notunu düştü.

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses Miami'de tatil yapıyor. Sık sık gittiği Miami'de genelde Sibel Can'ın evinde kalan Tatlıses, bu sefer ev kiralamış.

Kiraladığı evin bahçesinde mangal yapmayı ihmal etmeyen sanatçı, Instagram sayfasından fotoğrafını şu notla paylaştı: 'Burası Amerika Maimi'deki kiraladığımız evin bahçesi, sanırsın Urfa Devteştin'de bir piknik alanı. İşte sana Urfaspor renkleri; Sarı-Yeşil, sizler bana bu renkler yüzünden çok yerler kapattırdınız. Yok efendim bilmem ne, bilmem ne. Halbuki ben bu renkleri çok severim. Sarı-Yeşil olsun, on lira fazla olsun.' İşte Tatlıses'in o karesi;


YORUMLAR

300 karakter kaldı