• USD 2,8303
  • EURO 3,1042
  • ALTIN 101,8270
  • PETR 50,2300
  • BONO 9,8800

Hande Ekşi Nafaka İçin Mahkemeye Başvurdu

Ekşi, kızının Deniz Akkaya'nın oğlundan daha az nafaka aldığını öne sürerek mahkemeye başvurdu.
06 Kasım 2015 Cuma 16:12

Hande Ekşi Nafaka İçin Mahkemeye Başvurdu

Ünlülerin boşanmaları sonrası nafaka her zaman sorun olmuştur. Bu gibi özel konuların medyaya yansıması ünlülerin artık alışık olduğu bir durum haline geldi. Bu sefer Efe Önbilgin'in 2 eski eşi çocukları için nafaka davasına düştü. Hande Ekşi oğlunun, Deniz Akkaya'nın kızından daha az nafaka aldığını iddia ederek mahkemeye başvurdu.

'BİZE DE 7.400 TL'

İşadamı Efe Önbilgin'in iki çocuğunun anneleri birbirine düştü. Kendi oğlu Can'a, Deniz Akkaya'nın kızı Ayşe'nin yarısı kadar nafaka ödendiğini öğrenen Duygu Hande Ekşi, nafakaların aynı seviyeye çekilmesi için mahkemeye başvuru yaptı. Ekşi, dilekçesinde Can'a 3.600 lira, Ayşe'ye ise 7.400 lira ödenmesinin çocuklar arasında ayrımcılığa neden olduğunu savundu.

'OĞLUM ETKİLENİR'

Nafaka konusundaki adaletsizliğin ortadan kaldırılmasını isteyen Ekşi, oğluna da Ayşe ile aynı nafakanın ödenmesini isteyip dilekçesinde şu ifadelere yer verdi: 'Adaletsiz nafaka oğlumun psikolojisini ve gelecek yaşamını olumsuz etkilemektedir.' Ekşi'nin yaptığı başvuru ile ilgili son kararı İstanbul Aile Mahkemesi, önümüzdeki günlerde verecek.


YORUMLAR

300 karakter kaldı