• USD 2,8303
  • EURO 3,1042
  • ALTIN 101,8270
  • PETR 50,2300
  • BONO 9,8800

Hamza Hamzaoğlu'nun Yerine Gelecek İsim Kim Olacak

Galatasaray yeni teknik direktör arayışına başladı ancak kim olacak merak edilmektedir.
20 Kasım 2015 Cuma 00:04

Hamza Hamzaoğlu'nun Yerine Gelecek İsim Kim Olacak

Aslana geçen sene şampiyonluklar getiren teknik direktörün gidişi ile arayış başlamış bulunmaktadır. Hamza Hamzaoğlu'nun gidiş sebebi konusu zaten tartışmalar ile devam ederken bunun yanı sıra yerine kimin geleceği asır merak edilen soru olmaktadır. Ve şuan için taraftarın ve yönetimin aklında 3 isim olduğu belirtilmiş bulunmaktadır.

Galatasaray başkanı Dursun Özbek, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte TT Arena'da yapılacak toplantıda fikir alışverişinde bulunacak.

Dursun Özbek'in Mustafa Denizli konusunda ısrarcı olduğu, tecrübeli teknik adamı takımın başında görmek istediği ifade edildi. Galatasaraylı bazı yöneticiler ise Lucien Favre isminin takıma katkı sağlayacağı fikrinde. Sarı kırmızılı yönetimde David Moyes'in de gündemde bulunduğu ifade ediliyor.

Özbek'in Denizli'den yana tercihini kullanmak istemesinin sebepleri, tecrübeli teknik adamın Türk futbolunu çok yakından tanıması, sarı kırmızılı oyuncuların potansiyelini analiz edebilecek olması ve Süper Lig'de yaşadığı başarılar olarak belirtiliyor.

Yabancı teknik direktörün takımın başına gelme ihtimalinin daha düşük olduğu vurgulanıyor. Galatasaray yönetiminde bir çok isim, yabancı teknik adamın Türkiye'ye alışma sürecinin takımı sportif açıdan olumsuz etkileyebileceği fikrinde birleşiyor.


YORUMLAR

300 karakter kaldı