• USD 2,8303
  • EURO 3,1042
  • ALTIN 101,8270
  • PETR 50,2300
  • BONO 9,8800

Hamile Olduğunu Öğrendikten 1 Saat Sonra Doğum Yaptı

47 yaşındaki kadın karın ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede hamile olduğunu öğrendi.
07 Kasım 2015 Cumartesi 11:35

Hamile Olduğunu Öğrendikten 1 Saat Sonra Doğum Yaptı

ABD'de yaşanan bir olay akıllara durgunluk verecek nitelikte. 47 yaşındaki bir kadın bir süredir şiddetli karın ağrısı çekiyordu. Ağrılarının artması nedeniyle hastaneye giden kadın karın ağrısının gebelik olduğunu öğrendi. 47 yaşındaki kadın hastaneye geldikten ve hamile olduğunu öğrendikten 1 saat sonra doğum yaptı.

ABC'nin haberine göre, 47 yaşındaki Judy Brown, safra kesesindeki rahatsızlık nedeniyle Beverly Hastanesi'ne başvurdu. Hastanede yapılan kontrolde hamile olduğu belirlenen kadın bir saat sonra 3,7 kilogram ağırlığında sağlıklı bir kız bebek dünyaya getirdi.

Brown, yaptığı açıklamada, ciddi bir sağlık sorunu olduğundan endişe ederek gittiği hastanede hamile olduğunu öğrenince çok şaşırdığını söyledi. 22 yıldır evli olduğunu ancak çocuk sahibi olmayı düşünmediğini anlatan kadın, vücudunda birtakım değişiklikler olduğunu fark ettiğini, kilo almasını da yaşının ilerlemesine bağladığını ancak bu yaşta hamile kalacağını tahmin etmediğini anlattı.

Brown'ın 22 yıllık eşi Jason Brown da karısının hamile olduğunu öğrenince hastaneye gelerek ilk çocuk heyecanını eşiyle yaşadı.

Hastaneden yapılan açıklamada Judy Brown ve bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.


YORUMLAR

300 karakter kaldı