• USD 2,8303
  • EURO 3,1042
  • ALTIN 101,8270
  • PETR 50,2300
  • BONO 9,8800

Giyilebilir Tablet çıkıyor

Teknolojide abartıyı sevenler için bileğe takılabilen tablet tasarlandı. Teknolojide bazen çıkan cihazlar tartışmaya açık olabilir.
05 Kasım 2015 Perşembe 14:14

Giyilebilir Tablet çıkıyor

Giyilebilir teknolojide tabletin yer alması pek beklenen bir konu değildi. Ancak bu konuda geliştirilen cihaz tabuları yıkmayı başardı. 3.2 inç ekranıyla kola bağlanabilen tabletin özellikle abartıyı sevenler tarafından oldukça iyi oranda tercih edileceği düşünülüyor.

Sonunda birileri giyilebilir bir tablet de yaptı. Rufus Cuff olarak adlandırılan cihaz 3.2 inç ekrana sahip ve 2014 yılında bir akıllı telefondan daha fazlasını sunma vaadiyle Indiegogo kampanyasıyla başlatılmıştı. Bileğe takılmak için tasarlanmış diğer giyilebilir aksesuarlarla karşılaştırıldığında abartılı bir ekran boyutuna sahip olan ürün TI Cortex A9 işlemci, fotoğraf/video için öne bakan kamera, GPS, Wi-Fi ve 1.175mAh kapasiteli pile sahip.

Rufus Labs tarafından tasarlanan cihaz, dahili hoparlör, çift mikrofon ve Bluetooth desteği sunuyor ve Android Kit Kat sürümünü çalıştırıyor. Şirket CEO'su Gabe Grifoni ürünün birçok kişiye hitap edeceğini ve akıllı telefonlar, cüzdanlar, saatler, fitness takip cihazları gibi tüm ihtiyaçların yerini alabileceğini söylüyor.

Bu abartılı deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılar Rufus Cuff giyilebilir tablete 249 dolarlık bir başlangıç fiyatıyla sahip olabilirler. Ürün şu anda 16, 32 ve 64GB kapasiteli modelleriyle ön siparişe sunulmuş durumda.


YORUMLAR

300 karakter kaldı