• USD 2,8303
  • EURO 3,1042
  • ALTIN 101,8270
  • PETR 50,2300
  • BONO 9,8800

Game of Thrones'a Yeni Yıldız Geliyor

Dünyaca ünlü dizi bu sezonda büyük bir ismi transfer ettiğini açıkladı. Dünya üzerinde büyük bir hayran kitlesine sahip dizi Game of Thrones yeni sezonunda sürpriz bir isimle sevenlerinin karşısına çıkacak
06 Kasım 2015 Cuma 16:21

Game of Thrones'a Yeni Yıldız Geliyor

Dizi Bollywood'da başarılı birçok filmi bulunan Hindistanlı Neil Nitin Mukesh ile anlaştığını açıkladı. Yeni oyuncunun dizide hangi rolde olacağı ise henüz kesinleşmedi.

Dünyada en çok izleyen dizilerden olan Game of Thrones yeni sezonuda büyük yeniliklerle izleyicilerin karşına çıkmaya hazırlanıyor. Ünlü dizinin yapımcıları izleyicileri heyecanladırarak diziye yeni bir oyuncunun katılacağını bildirdi. Dizinin kadrosuna yeni katılacak olan oyuncunun ise 33 yaşındaki Hindistanlı Neil Nitin Mukesh'in olacağı öğrenildi. Bollywood'da birçok başarılı filmlerde oynayan oyuncunun Game of Thrones'da hangi rolde oynayacağı ise henüz belli değil.

Game of Thrones hayranları gelen bu haberle birlikte 6. sezonu merakla beklemeye başladı. Akıllardaki en büyük soru ise 5. sezonun sonunda bıçaklanarak yere düşen Jon Snow'un ölüp ölmediği. Bu soru işaretinin 6. sezonun başlamasıyla birlikte ortadan kalması bekleniyor.


YORUMLAR

300 karakter kaldı

İlgili Konular