• USD 2,8303
  • EURO 3,1042
  • ALTIN 101,8270
  • PETR 50,2300
  • BONO 9,8800

Facebook'ta Zuckerberg'i Engelleme

Son zamanlarda Facebook kullanıcıları sitenin patronunu engellemeye çalışıyor. Sosyal paylaşım sitelerinden Facebook'un patronu Mark Zuckerberg'in hesabının engellenememesi olay olmuştu.
09 Kasım 2015 Pazartesi 14:32

Facebook'ta Zuckerberg'i Engelleme

Sosyal paylaşım sitelerinden Facebook'un patronu Mark Zuckerberg'in hesabının engellenememesi olay olmuştu. Bu açıklamanın ardından bazı kullanıcılar Facebook'un patronunu engelleme girişimlerinde bulundu. Peki Zuckerberg'i engellemek istersek ne olur, hesabımızın başına herhangi bir şey gelir mi? Bu sorunun cevabını haberimizin devamında öğrenebilirsiniz.

Mark Zuckerberg'i Facebook'ta engellemeyi hiç denediniz mi? Bunu yapmaya çalışan bir Reddit kullanıcısı neye uğradığını şaşırdı. Sosyal ağın patronunun engellenmesinin mümkün olmadığını ortaya çıkardı.

Bu deneme fotoğrafta da görüldüğü gibi sosyal ağın patronunun engellenmesinin mümkün olmadığını ortaya çıkardı.

Peki Zuckerberg neden engellenemiyor? Facebook'tan bir yetkiliye göre bunun nedeni, çok fazla kişinin Zuckerberg'i engellemeye çalışmış olması: 'Bazı çok nadir durumlarda çok sayıda kişinin aynı kişiyi engellemesine neden olan viral kampanyalar gelişebiliyor. Bu sistemin amacı, bu kampanyaların hedef aldığı kişileri korumaktır.'

Zuckerberg'i engellemeye yönelik kampanyalar gerçek olduğundan, CEO'nun engellenemez duruma yükselmiş olması çok şaşırtıcı değil.


YORUMLAR

300 karakter kaldı