• USD 2,8303
  • EURO 3,1042
  • ALTIN 101,8270
  • PETR 50,2300
  • BONO 9,8800

Esra Erol Ne Zaman doğum Yapacak

Evlilik programı sahibi Erol takipçilerinden doğum için dua istedi. Evlilik programı ile ATV de ekranla gelen ve aldığı ödeme ile uzun bir süre gündemde kalan isim Esra Erol hamilelik nedeni ile bir süre yayına ara verdi
20 Kasım 2015 Cuma 18:42

Esra Erol Ne Zaman doğum Yapacak

Kendisinin yerine başka sürpriz bir isim sunmaya devam edecekken Erol'un doğumuna sayılı saatler kaldığı belirtildi.

Başarılı sunucu Esra Erol, ikinci bebeğini kucağına almak için artık saatleri sayıyor. Erol, Instagram'dan yaptığı açıklamada 'dualarınızı eksik etmeyin' dedi.

Esra Erol, ikinci çocuğunu yarın kucağına alacak. Sunucu, Instagram sayfasından büyük oğlu İdris Ali'nin karnına dokunduğu bir fotoğrafını paylaşarak altına şunları yazdı:

'Allah ne yazdi ise onu yasar insanoglu?? teslimiyet ve tevekkul yasamimin altin kurali, Acımız da var kaderde, sevincimiz de... Sabır biraz herşey için... Kavuşmaya 24 saat... Dualarınızı eksik etmeyin, benimde dualarım dileyen herkes için??? #ömeribeklerken'

9 aylık hamile olan başarılı sunucu Esra Erol, 20 Kasım Cuma günü izne ayrılacağını geçtiğimiz günlerde açıklamıştı.

Reytinglerde rakip tanımayan, izdivaç programlarının vazgeçilmez ismi dün programda evlenen çiftler için hazırladığı sürprizi ile güne damgasını vurdu.

Her ay evlenen bir çifte, çekiliş sonucu son model bir araba hediye edecek olan Esra Erol'da programı sadece evlendirmiyor, programda evlenen her çifte 279 parça çeyiz seti de hediye ediyor.

Esra Erol'da evlenen şanslı çift, muhteşem hediyeler karşısında gözyaşlarına hakim olamadı ve 'Esra Erol olmasa biz birbirimizi nasıl bulacaktık. O bizim için çok değerli' diyerek teşekkürlerini iletti.


YORUMLAR

300 karakter kaldı