• USD 2,8303
  • EURO 3,1042
  • ALTIN 101,8270
  • PETR 50,2300
  • BONO 9,8800

Erhan Çelik Gülben Ergen'e Olan Aşkını Anlattı

Ünlü İsim Erhan Çelik konuk olduğu programda içtenlikle tüm sorulara cevap verdi. Erhan Çelik Gülben Ergen'e Olan Aşkını Anlattı
05 Kasım 2015 Perşembe 13:22

Erhan Çelik Gülben Ergen'e Olan Aşkını Anlattı

Gülben Ergen'in eşi Erhan Çelik önemli açıklamalarda bulundu. Emre Saygı tarafından yapılan bir programa konuk olan ünlü isim eşi ve evliliği hakkında önemli sorulara cevap verdi. Medya dünyasını bırakıp farklı alanlara el atan ünlü isim eşi hakkında oldukça beğenilen yorumlarda bulundu.

Emre Saygı'nın Pazartesi, Çarşamba ve Cuma akşamları Periscope'tan canlı yayınlanan ve Türkiye'nin ilk interaktif Talk Show' programı 'Hadi Be'nin konuğu Erhan Çelik oldu. Medya dünyasına ara verdikten sonra sürpriz bir kararla iş dünyasına adım atarak elektromekanik otopark üretim şirketi Sanpark'a ortak olan Erhan Çelik, ilk kez bir canlı yayında bilinmeyen yönleri ve eşi Gülben Ergen ile olan evliliği hakkında konuştu.

O Yakışıklılığın Tek Sahibi 'Gülben'

Gülben Ergen'in de Periscope'tan takip ettiği yayında Erhan Çelik, kendisine sıkça yöneltilen 'Çok yakışıklı' yorumlarına 'Sağolsunlar ama O yakışıklılığın tek bir sahibi var. O da Gülben' sözleri takipçiler tarafından büyük beğeni topladı. Çelik, ayrıca 'Habercilik yada anchormanlik dışında bir projede yer almayı düşünüyor mu? sorusuna ise 'Televizyonculuk dönemimde belirli bir aşamadan sonra işin mutfak tarafında olmayı seçtim. Kamera arkasında olmayı seviyorum. ' sözleriyle cevap verdi.


YORUMLAR

300 karakter kaldı

İlgili Konular