• USD 2,8303
  • EURO 3,1042
  • ALTIN 101,8270
  • PETR 50,2300
  • BONO 9,8800

Deniz Akkaya Programa Jartiyerle Çıktı

TV 8 ekranlarında bir programa çıkan ünlü isim giydiği kıyafetle olay yarattı. Deniz Akkaya Programa Jartiyerle Çıktı
09 Kasım 2015 Pazartesi 16:13

Deniz Akkaya Programa Jartiyerle Çıktı

Son dönemleri çok konuşulan ismi Deniz Akkaya yine bir konu ile gündeme geldi. Geçtiğimiz günlerde instagram hesabında bir takipçisini adeta rezil eden ünlü isim TV8 ekranlarında bir programa konuk oldu. Ünlü ismin programa çıkarken ki giydiği kıyafet izleyenlere Akkaya jartiyerle ekrana çıktı dedirtti.

Olay yarattı...

TV8 kanalında yayınlanan Aramızda Kalmasında programında Deniz Akkaya vardı. Ünlü mankenin kıyafeti ekran başındakileri şaşkına çevirdi. Kamera genel plana geçtiğinde ortaya çıkan manzara 'Deniz Akkaya jartiyerle mi çıkmış' dedirtti.

KIYAFETİ OLAY OLDU

Bir takipçisini instagram hesabından resmini paylaşarak hedef haline getiren Deniz Akkaya bu sabah TV8 canlı yayınına konuk oldu. Pembe bir elbise giyen Deniz Akkaya, kıyafetinin eteği ile olay yarattı.

JARTİYERLE EKRANA MI ÇIKTI?

TV8 kameralara genel plana çıktığında Deniz Akkaya'nın elbisesi süper mini olarak ekrana yansıdı. Bacaklarında ise elbise ile aynı renkte pembe bir jartiyer varmış gibi görünüyordu.

Deniz Akkaya'nın süper mini görünen kıyafeti sosyal medyaya anında düştü. Takipçileri de 'jartiyerle mi ekrana çıktı' yorumları yaptılar.

Deniz Akkaya'yı jartiyerle ekrana çıkmış gibi gösteren aslında elbisesinin etek kısmıydı. Akkaya'nın instagram hesabına ekrana çıkarken koyduğu boydan çekilmiş resmi, jartiyer gibi görünen kısmın eteğin altı olduğu ortaya çıktı.

HEM ELEŞTİRDİLER HEM BEĞENDİLER

Deniz Akkaya'nın instagram takipçileri ekranda jartiyer giymiş gibi gösteren elbisesi için 'basit ve ucuz' yorumları yaptılar. Bir takipçisi ise 'Jartiyerle çıkmış erotik dansçı gibi görünüyor' yorumunda bulundu.


YORUMLAR

300 karakter kaldı

İlgili Konular