• USD 2,8303
  • EURO 3,1042
  • ALTIN 101,8270
  • PETR 50,2300
  • BONO 9,8800

Deniz Akkaya Kendisine Hakaret Eden Kişinin Fotoğrafını Paylaştı

Instagram hesabından kendisine şaşı ve çirkin diyen takipçisinin fotoğrafını paylaşan Akkaya büyük tepki aldı.
05 Kasım 2015 Perşembe 13:11

Deniz Akkaya Kendisine Hakaret Eden Kişinin Fotoğrafını Paylaştı

Sosyal medya ünlülerin hayranları ile olan iletişimini kolaylaştırırken bazen onların zor durumda kalmasına neden olabiliyor. Göz önünde bulundukları için kendileri hakkındaki yorumlara dikkatli cevap vermeleri gereken ünlüler bazen bu kadar sabırlı davranamayabiliyor. Bu durumda kalan Deniz Akkaya kendine hakaret eden takipçisinin fotoğrafını paylaştı.

Eski model Deniz Akkaya, Instagram hesabına bir kadın takipçisi tarafından gelen çirkin ve şaşı ithamına dayanamadı ve yorumu yapan takipçisinin fotoğrafını paylaştı. Böyle bir harekette bulunan Deniz Akkaya, takipçileri tarafından sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu.

'DAYANAMAYIP PAYLAŞTIM'

Deniz Akkaya, Instagram hesabından kendisine şaşı diyen kadının fotoğrafını paylaşıp altına, 'Bu sabah sizlerle birini paylaşacağım. Sayfamda güzelliğini paylaşmaktan sakınca görmediğim bu hanımefendi dün gece ben uyurken fotoğrafımın altına benim şaşı olduğumu, eski halimin çok daha güzel olduğunu yazmış da yazmış. Ben de bu sevgi kokan cümleleri yazan güzelliğe bir girip baktım ve çok haklı bulduğum için epeyce içerledim ve dayanamayıp sizlerle paylaştım. Kimse kimseyi beğenmek zorunda değil elbet ama ruhun kötü olmasıdır ve kendinde gördüğüm tüm eksiklikleri dünyaya yansıtmak, sürekli ağzından salya akıtmak kalp kötülüğüdür' yazdı.


YORUMLAR

300 karakter kaldı

İlgili Konular