• USD 2,8303
  • EURO 3,1042
  • ALTIN 101,8270
  • PETR 50,2300
  • BONO 9,8800

Cengiz Çolak ile Pelin Sönmez'in 2 Yıllık Evlilikleri Sona Erdi

2014 yılında evlilik ile birlikteliklerini nikaha dönüştüren çift sosyal medya hesapları üzerinden gerekli açıklamayı yaptılar.
09 Şubat 2016 Salı 15:42

Cengiz Çolak ile Pelin Sönmez'in 2 Yıllık Evlilikleri Sona Erdi

Duygusal bir şekilde veda eden çift anlaşmalı ve kavgasız bir evlilik sonlandırması gerçekleştirdiklerini göstermiş oldu. İşte son yaşanan olaylar ve yapılan açıklamalar haberimizde yer almaktadır.

Oyuncu Pelin Sönmez, iş adamı Cengiz Çolak ile 2014 yılında nikah masasına oturmuş, çift iki yıllık evliliklerini geçtiğimiz aylarda sonlandırmıştı.

Cengiz Çolak ayrılığın ardından Instagram sayfasında duygusal bir yazı kaleme aldı.

'İki senedir evli olduğum ve bir süre önce yollarımız eski eşim Pelin Sönmez ile bugün kendisi tarafımdan ilişkimiz içerisinde her erkeğin eşine yapması yakışan bazı dünya malı olan birtakım eşyaların kendi istek ve arzusu ile tarafıma gönderilmiş olduğunu gördüm. Bu vesile ile ilişkimiz içinde yapılan bazı spekülasyonları dedikoduların sahiplerine iade ederek kendisiyle bundan sonraki yaşantımda her zaman her kötü gününde bütün kudretimle yanında olacağımı belirtmek istiyorum. Ve bütün hatalarım yanlış sözlerim için kendisinden ve ailesinden özür diliyorum. Allah yolunu ve bahtını açık etsin.'


YORUMLAR

300 karakter kaldı