• USD 2,8303
  • EURO 3,1042
  • ALTIN 101,8270
  • PETR 50,2300
  • BONO 9,8800

Buse Terim danışmanlığında DeFacto'dan İlk Koleksiyon Çıktı

Modayı lüks olmaktan çıkarmak isteyen tekstil markası Buse Terim ile çalışmalarına başladı.
06 Kasım 2015 Cuma 16:17

Buse Terim danışmanlığında DeFacto'dan İlk Koleksiyon Çıktı

Ünlü tekstil markası DeFacto yeni bir görüşle çalışmalarına başladı. Ünlü markanın amacı modayı lüksten çıkarıp ulaşılabilir hale getirmektir. Bu amaçla yola çıkılan ilk isim de Buse Terim oldu. Buse Terim DeFacto ile ilk koleksiyonunu hazırladı. Bu amaçla yola çıkan marka başarılı olacağına inanıyor.

'Buse Terim forDeFacto' koleksiyonu, Moda trendlerine anında ulaşmak ve bütçelerini zorlamadan stil sahibi olmak isteyen kadınlara özel seçenekler sunacak. DeFacto için, 2015 sonbahar-kış sezonunun moda trendlerini yansıtan bir koleksiyon hazırlayan Buse Terim, DeFacto kadınına moda konusunda ilham verecek.

Global bir moda markası olma vizyonuyla yatırımlarına devam eden Türkiye'nin en büyük hazır giyim ve moda markalarından DeFacto, kadınlara özelkoleksiyonlar sunmak için yeniiş birliklerini hayata geçiriyor. Daha şık ve göz alıcı olmak isteyen kadınlar için, modayı lüks olmaktan çıkarma ve fark yaratan seçenekler sunma hedefiyle yola çıkan DeFacto, ilk sürprizini moda danışmanı Buse Terim'in hazırladığı 'Buse Terim forDeFacto' isimli koleksiyonlayapıyor.

'Buse Terim forDefacto'nun tanıtım gecesi, DeFacto Perakende Grup Başkanı İhsan Ateş ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Derya Sevgin Palamutçuoğulları'nın ev sahipliğinde, 5 Kasım akşamı TheSeed'de gerçekleşti.Fatih-Fulya Terim, Volkan Bahçekapılı, Merve- AHMET BARAN Çetin, Emre - Tuğba Belözoğlu, Mert Vidinli, Revna Demirören, Murat Boz ve Gökhan Şükür gibi pek çok ünlü ismin katıldığı geceye DJ Murat Tokuz da müzikleriyle renk kattı.

Asi siyah deri parçalar, püsküller, ekose gömlekler... Buse Terim yeni koleksiyonunda 70'leri yeniden yorumluyor

Buse Terim forDeFacto koleksiyonunda bohem ve zamansız trendrockchic temaları öne çıkıyor. Renkler ağırlıklı olarak nötr-toprak tonlardan oluşurken, siyah deri parçaların asi duruşu ve spor kesimlerle güncellenen pastel tonlar göze çarpıyor. 70'lerden güçlü esintiler taşıyan olan koleksiyonda; maxi elbiseler, güderi ve shearling dokular, flarejeanler, detaylarda ise püsküller ve düğmeler ile fermuar ve bağcıklar (lace-up) dikkat çekiyor. Deri skinny pantolon, klasikler arasından vazgeçilmez biker ceket, ekoseli gömlekler ve hırkalar da koleksiyonun cool duruşunu ortaya çıkarıyor.

Koleksiyonun tamamlayıcı unsurları arasında aksesuarlar da önemli rol oynuyor. Baskılı deri eldivenler, püsküllü çantalar ve botlar, bere ve western şapkalar, tokalı flat-biker botlar, maskülenoxford modeller, büyük küpe seçenekleri ve ihtişamlı kolyeler, sade görünümü zenginleştirmek ve mix oyunlarla stilini farklılaştırmak isteyenlere trendy ve şık seçenekler sunuyor.


YORUMLAR

300 karakter kaldı

İlgili Konular