• USD 2,8303
  • EURO 3,1042
  • ALTIN 101,8270
  • PETR 50,2300
  • BONO 9,8800

Blacberry Tarihe Mi Karışıyor?

Bir zamanların efsane markası Blackberry'de işler yolunda gitmiyor. Blacberry Tarihe Mi Karışıyor?
05 Kasım 2015 Perşembe 14:10

Blacberry Tarihe Mi Karışıyor?

Bir zamanların en çok tercih edilen telefon markası Blackberry son dönemlerini yaşıyor olabilir. Akıllı telefonların tutulmasından sonra bu duruma boyun eğen ve akıllı telefon çıkaran Blackberry'nin bu telefonu şirketin üretimi sonlandırmasından önceki son telefonu olabilir. Bu konuda yetkililerin daha fazla açıklama yapması beklenmektedir.

BlackBerry'nin beklenen Android telefonu Priv, şirketin üretimi sonlandırmadan önceki son girişimi olabilir. Kanadalı şirket, CEO John Chen'in göreve geldiği iki yıl içerisinde birçok yeni telefon duyurdu ancak hiçbiri düşen donanım satışlarını durdurmayı başaramadı. Chan defalarca karlı duruma geçilmezse cihaz işinden çekileceklerini söylemişti.

BlackBerry 'Priv' Android işletim sistemini çalıştırmasının yanında BlackBerry'nin saygın güvenlik ve verimlilik özellikleriyle de donatılmış durumda. Telefon, kullanıcıların kişisel verilerini korumayı hedefleyen bir uygulamayla birlikte geliyor. Aynı zamanda dokunmatik ekranın alt kısmından aşağıya doğru kayarak açılan bir fiziksel klavye içeriyor.


YORUMLAR

300 karakter kaldı