• USD 2,8303
  • EURO 3,1042
  • ALTIN 101,8270
  • PETR 50,2300
  • BONO 9,8800

Başbakan Davutoğlu Anlaşmazlık Haberleri Sert Çıktı

Davutoğlu rehine açıklaması sırasında çıkan haberlere tepki gösterdi. Ülkemizin Cumhurbaşkanı ve Başbakanı arasında geçen iddialar ile alakalı olarak Davutoğlu sert açıklamalarda bulundu.
20 Kasım 2015 Cuma 18:28

Başbakan Davutoğlu Anlaşmazlık Haberleri Sert Çıktı

Seçim sonrasında yaşanan haberler ile alakalı başbakan Davutoğlu doğruluğunun olmadığını belirterek gerekli açıklamayı habercilerle paylaştı. Şuan gerçekleşen sürecin gayet normal bir şekilde devam ettiğini belirten başbakanımız rehine krizi alakalı olarak da şu açıklamaları yaptı.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Mali'deki rehine kriziyle ilgili olarak basın toplantısı düzenlerken gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Başbakan Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile aralarında kriz yaşandığı iddialarını sert dille eleştirdi.

Davutoğlu, '1 Kasım seçimleri gerçekleştir, şimdi de normal süreç işliyor, sayın Cumhurbaşkanı yeni hükümet için görevlendirdi, beş gün bir hafta sürer. Meclis Başkanlığı adayları ortaya çıkıyor. Kriz meselesine gelince bizim basınımız kriz ve bakan çıkarmak konusunda mahir. Cumhurbaşkanlığı makamıyla Başbakanlık arasında her zaman sağlıklı bilgi iletişimi vardır. Sayın Cumhurbaşkanımız Ankara'ya geldiğinde Bakanlar Kurulu'nu konuşacağız. İnşallah en kısa zamanda açıklayacağız.Gazeteleri görünce ben de hayret ediyorum. Bu kadar bakan nasıl yazılıyormuş nasıl bu kadar hızlı kriz çıkarılıyormuş' dedi


YORUMLAR

300 karakter kaldı

İlgili Konular