• USD 2,8303
  • EURO 3,1042
  • ALTIN 101,8270
  • PETR 50,2300
  • BONO 9,8800

Aziz Yıldırım Mourinho İle İletişime Geçti

Fenerbahçe ile bir süredir adı anılan teknik adamın son durumunda bir gelişme oldu. Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım'ın görüşleri her zaman ön planda olmuştur.
12 Kasım 2015 Perşembe 12:45

Aziz Yıldırım Mourinho İle İletişime Geçti

Sarı lacivertli kulübün başkanı bu ayrıcalığını kullanarak bazı girişimlerde bulunmaktadır. Takımın adı bir süredir dünyaca ünlü teknik adam Jose Mourinho ile anılmaktaydı. Aziz Yıldırım da bu konuyla ilgili bağlantılarının kullanarak Mourinho'nun Chesea'daki durumu hakkında bilgi edindiği açıklandı.

Abramovic'in, 'Mourinho'nun durumu belirsiz'demesi üzerine Fener Yönetimi Portekizli hoca için bekleme kararı aldı

Fenerbahçe'de Mourinho konusunda her geçen gün yeni gelişmeler yaşanıyor... Takımın oynadığı kötü futbol nedeniyle devre arasında Vitor Pereira ile yolları ayırmayı kafasına koyan Başkan Aziz Yıldırım Azeri bir işadamı vasıtasıyla Jose Mourinho'nun Chelsea'deki durumunu sordu.

Azeri işadamının İngiliz kulübünün başkanı Abramovic'e Fenerbahçe'nin Mourinho ile ilgilendiğini bildirerek, Portekizli teknik adamın İngiltere'deki geleceği hakkında bilgi aldığı öğrenildi.

Chelsea Kulübü Başkanı Abramovic'in, 'Mourinho'nun durumu belirsiz' cevabını verdiği belirlendi.

İngiliz basınında Mourinho'nun ayrılması halinde Chelsea'nin başına Ancelotti'nin getireleceği iddia edildi. Carlo Ancelotti'nin geçtiğimiz günlerde Abramovic ile bir görüşme yaptığı da belirtildi. Fenerbahçe'nin yanı sıra Paris Saint Germain'in de Portekizli teknik adamı takımın başına getirmek istediği belirtildi. Mourinho'nun istifa etmesi halinde İngiliz kulübüne 40 milyon Euro tazminat ödemesi gerekiyor.

CHELSEA'DEKİ GELİŞMELER ÇOK YAKINDAN TAKİP EDİLİYOR

Azeri işadamının Abramovic'in verdiği bu cevabı Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a ilettiği belirtildi. Mourinho konusunda ne olumlu ne de olumsuz cevap alan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım bu nedenle bekleme kararı aldı. Fenerbahçe Sportif Direktörü Giuliano Terraneo kısa bir süre önce Portekizli teknik adam ve menajer Jorge Mendes ile bir araya gelerek Mourinho'ya resmi teklifte bulunmuştu. Fenerbahçe Mourinho planını şimdilik beklemeye alarak Chelsea'deki gelişmeleri izleme kararı aldı.


YORUMLAR

300 karakter kaldı

İlgili Konular