• USD 2,8303
  • EURO 3,1042
  • ALTIN 101,8270
  • PETR 50,2300
  • BONO 9,8800

Aslanlara Bir Şok Podolski Tarafından Geldi

Galatasaray oyuncusu Podoski üst solunum rahatsızlığı geçirdi. Aslanlara Bir Şok Podolski Tarafından Geldi
09 Şubat 2016 Salı 15:17

Aslanlara Bir Şok Podolski Tarafından Geldi

Takımın forvet sıkıntısı transfer ve sakatlanmalar nedeni ile büyük sıkıntı yaşarken önemli oyunculardan olan Podolski'nin de rahatsız olduğu bilgisi gelmiş bulunmaktadır. Aslanların bu dönemde sorunlar yaşamaya devam ederken ne gibi çözüm yaratacak bilinmezken Podolski maç gününe kadar iyi olur mu bilinmemektedir.

Galatasaray Kulübü'nün 'Tek Bilek Tek Yürek' kampanyası için dün akşam Gayrettepe'de bir otelde düzenlediği tanıtım toplantısına, Çin'e transfer olan Burak Yılmaz, Sinan Gümüş ve Lukas Podolski katılmamıştı.

Sinan'ın sakat olduğu biliniyordu, peki Podolski neden yoktu?

Bu sorunun cevabı sarı kırmızılı takımın bu sabah ortaya çıktı.

Podolski'nin, üst solunum yolları enfeksiyonu geçirdiği ve organizasyonun yapıldığı saatlerde serum tedavisi uygulandığı öğrenildi.

Yüksek ateş ve halsizlik şikaşeti bulunan Alman futbolcunun yarın Akhisar Belediyespor ile oynanacak Ziraat Türkiye Kupası maçında oynaması tehlimeye girdi.

Burak'ın Çin'e satılması, Sinan'ın da sakatlanması sonrası Podolski de hastalığı nedeniyle oynayamazsa, Akhisar deplasmanında golcü olarak sadece Umut Bulut kadroda yer alacak. Teknik direktör Mustafa Denizli'nin bu durumda genç oyunculardan Volkan Pala'ya da şans verebileceği belirtildi.


YORUMLAR

300 karakter kaldı