• USD 2,8303
  • EURO 3,1042
  • ALTIN 101,8270
  • PETR 50,2300
  • BONO 9,8800

Android 6 Marshmallow Güncellemesinin Yapılacağı Cihazlar

Marshmallow güncellemesi alacak cihazlar arasında yeni model telefonlar bulunmaktadır. Akıllı telefonların işletim sistemi olan Android için son güncelleme merak ile beklenmektedir.
19 Kasım 2015 Perşembe 20:12

Android 6 Marshmallow Güncellemesinin Yapılacağı Cihazlar

Hızın daha çok artacağı ve yeni özellikler ile gelecek olan 6 güncellemesi yani Marshmallow yeni model telefonların hepsine gelecek gibi durmaktadır. Google tarafından geliştirilen Android işletim sisteminin yeni üyesi Marshmallow yakında birçok cihaza dağıtıma çıkacaktır.

Google, geçtiğimiz aylarda Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin dağıtımına başlamıştı. İlk etapta Nexus modellerinin aldığı Android 6.0 güncellemesini daha sonra Google Play Edition programı kapsamında üretilen modeller almaya başlamıştı. Asus, LG, Samsung, HTC, Sony, Motorola ve Huawei gibi Android telefon üreticileri, Android 6.0 Marshmallow güncellemesini sunmak için kolları sıvadı.

Android telefon üreticileri, güncellemenin duyurulmasının ardından, Android 6.0 Marshmallow alacak cihazlarını açıkladı. Biz de Android 6.0 Marshmallow güncellemesini alacak tüm cihazları bir araya getirmiştik.

Peki, kullanmış olduğunuz telefonunuz Android 6.0 Marshmallow güncellemesini alacak mı? Gelin güncelleme alacak cihazlar listesine bakarak bu soruyu cevaplayalım.


YORUMLAR

300 karakter kaldı

İlgili Konular